Spolujízda zákazníka pro auto

  • Tato služba je vhodná při nákupu dražších vozidel, kdy je chcete jako zákazník vidět ještě před zakoupením a uskutečněním dovozu.
  • Jak to funguje? Rozlišujeme Nezávaznou a závaznou část. Platí,že finanční prostředky nemusíte dát z ruky,a platíte přímo na místě při zakoupení vozidla.

Nezávazná část :

1) Výběr: Vybereme vhodný automobil.

2) Daně: zkonzultujte s účetní/m zda kupovat na IČO nebo na RČ,zejména v případech,kdy lze odečíst DPH. Konzultujte s námi,zda je pro Vás vhodnější platit pouze cenu Netto,tedy bez daně. Ušetříte čas i peníze ihned. Musíte Však pro nás zajistit zcela čerstvé potvrzení o tom,že jste stále plátci DPH. My Vám zašleme žádost,vy ji necháte potvrdit a předložíte při nákupu.Pokud jste plátce DPH,nezapomeňte si k nákupu vzít všechny doklady o tom,že plátce daně jste a doklady firmy V ORIGINÁLECH, kopie nestačí.

3) Finance: Připravte si finanční prostředky,naplánujeme dovoz samotný. Návrh termínu zašlete emailem,my se Vám pokusíme vyjít vstříc. Počítejte s tím,že každým dnem se zvyšuje riziko,že vozidlo koupí někdo jiný. Zamyslete se nad noclehem,mikrospánek dokáže způsobit nenahraditelné škody,a pár euro za Hotel pak vypadá jako směšná položka. Zasloužíte si odpočinek, věřte nám. 

4) Hotel: Všechno vyřídíme za Vás,o nic se nemusíte starat. Zpravidla lze zajistit Hotel okolo 25EUR na osobu,pokud stačí tři hvězdy. Uveďte nám do objednávky,kolik osob pojede s Vámi a jak se chcete ubytovat,samostatné pokoje,nebo spolu... Hotel není povinný,záleží jen na Vás,jak se rozhodnete.

5) Kopie dokladů: Požadujeme kopie dvou dokladů totožnosti KAŽDÉ PŘEPRAVOVANÉ OSOBY,dbejte aby byly platné, platnost ověřujeme elektronicky (ztráta,výměna a pod.)

Závazná část :

6) Záloha: Po obdržení zálohy na našem účtu můžeme přistoupit k závazné části objednávky dovozu. Záloha bude potrvrzena emailem a výše zálohy se stanovuje ve shodné výši, kolik činí dopravné. Číslo účtu najdete v sekci zde: kontakty. Provize se hradí nejpozději bezprostředně po zakoupení vozu. V případě,že automobil nechcete zakoupit, záloha bude použita na dopravné, ale provize činí pouze 2000kč / 24h. Hradí se každý započatý den.

7) Rezervace: Rezervujeme vozidlo a uskutečníme dovoz.

8) Cena dovozu:

  • Dopravné: 10kč/km plus DPH vozem Octavia II, nebo 14kč/km plus DPH vozem Multivan, přičemž se hradí celá trasa, tedy vzdálenost z PSČ 74757, dále k Vám a následně na místo určení, a zase zpět.
  • Provize: Provize za zprostředkování 1ks vozidla činí 9.8oo,- kč plus DPH. U více vozidel jsou připraveny velké množstevní slevy dle individuálních podmínek. Záleží především na časové a kilometrové vzdálenosti.
  • Nocleh: Hotel pro jednoho našeho pracovníka+Vás+počet osob,které jedou s Vámi. Funguje to tak,že zpravidla je cena cca 20-40euro včetně DPH na osobu, čím více osob, tím to je dražší.
  • Nákup: z Hotelu se jede přímo na nákup cca: 08:00,před zakoupením vozu si automobil prohlédnete a vyzkoušíte. Pokud Vám automobil vyhovuje, přistoupíme k zakoupení,kdy hradíte cenu za automobil a dále následně odhlášení, pojištění, převozní značky, palivo a dálniční poplatky. V regionu Německo je to řádově do 5.000kč, v ostatních případech se cena adekvátně navyšuje,především v závislosti na vzdálenosti a mýtném. Zpravidla okolo poledne je vše vyřízeno a vyráží se zpět.
  • Přepis: Po dovozu do CZ máte 4dny platné převozní značky, využijte toho, a v klidu si vyřídíte ME+STK+Přepis samotný. Postup je nejprve ME cca 600kč, dále STK cca 1600kč, a auto můžete odstavit. U přepisu není potřeba. V této chvíli musíte mít pojištěno již u České pojišťovny povinné ručení uzavřené na VIN, jelikož RZ získáte později. Na Magistrátu na oddělení dopravy pouze zaplatíte 1500kč u vozů z EU, za CZ TP, a získáte zpravidla do dvou dní CZ TP (nikoliv na počkání). Poté si vyřídíte za 800kč přepis, získáte CZ RZ, přepis je již na počkání a nezapomeňte nahlásit pojišťovně nové RZ.
  • Faktura: Faktura za dovoz Vám přijde zpravidla do 10ti dnů poštou,nevystavujeme ji ihned ve voze.
  • Máte nějaké další dotazy? Kontaktujte nás: Kontakty